Biuro Rachunkowe Censor – dlaczego warto nam zaufać?

Nie ulega wątpliwości, że wpływ na sprawne funkcjonowanie firmy ma profesjonalna obsługa księgowa. Mając na uwadze dobro naszych Klientów, misją Biura Rachunkowego Censor jest troska o rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Dbamy nie tylko o kwestie związane z rozliczeniem wobec organów podatkowych (co stanowi notabene naszą pasję!), ale także o kwestie kadr i płac.

Na współpracę z Biurem Rachunkowym Censor decydują się na ogół mikroprzedsiębiorstwa o zasięgu lokalnym.

Usługi księgowe i podatkowe oferujemy firmom potrzebującym wsparcia w zakresie: księgowości, kadr i płac, rocznych rozliczeń PIT, dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej, refundacji do Powiatowego Urzędu Pracy, pomocy w zakładaniu działalności gospodarczej, zaświadczeniach o niezaleganiu z US i ZUS, sporządzaniu sprawozdań dla GUS, opłat środowiskowych i usług BHP

Lista ta jest jeszcze dłuższa, gdyż naszą ofertę (jak i ceny) w większości dostosowujemy do naszych klientów ich potrzeb i oczekiwań.

Potwierdzeniem naszych kompetencji, ale także legalności podpisywanej przez Klienta umowy, jest Certyfikat Księgowy nr 46127/2010, wydany przez Ministra Finansów. Nieustannie podnosimy nasze kompetencje biorąc czynny udział w szkoleniach i monitorując sytuację rynkową. Cały nasz zespół należy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (oddział Warszawa), jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych (21/2015). W trosce o interesy naszych Klientów Biuro Rachunkowe Censor w Wyszkowie posiada ubezpieczenie – bez najmniejszych obaw można powierzyć nam sprawy księgowo-rachunkowe. Dzięki nam będziesz mógł skupić na działalności właściwej prowadzonej przez Ciebie firmy!